Previous Entry Share Next Entry
Російськомовні ЗМІ Чехії проти концерту Океану Ельзи в Празі
Ukraine, Czech
cz_ua wrote in ua_cz

Декілька російськомовних видань в Чехії виступили проти концерту відомого українського рок-гурту Океан Ельзи в Празі, який має відбутися 19 березня. Так колишній киянин, видавець журналу «Артек» Олександр Барабанов на сторінках видання «Празький Експрес» звернувся до російськомовних ЗМІ Чехії з закликом бойкотувати концерт українського гурту. В своєму зверненні він просить всі газети та сайти не надавати інформаційну підтримку і не рекламувати концерт Океану Ельзи в Празі. Свій заклик пан Барабанов аргументує тим, що цей український гурт і його лідер Святослав Вакарчук активно підтримують Євромайдан в Києві.

«Досить подивитися свіжі виступи групи на Майдані. Перед ними розмахують прапорами з фашистською символікою, біля сцени - бандерівці у формі, а вони виступають на підтримку цього натовпу та їх дій», - каже Барабанов.

Також видавець пропонує бойкотувати концерт білоруського гурту Ляпіс Трубецкой, також за їх підтримку і виступ на сцені Євромайдана в Києві. Представники української громади в Празі та Чехії?

Log in

No account? Create an account