Previous Entry Share Next Entry
Чехія вирішила видавати багаторазові шенгенські візи українцям
Ukraine, Czech
cz_ua wrote in ua_cz

Посольство Чехії в Україні з 22 травня почне видавати громадянам, що їдуть за кордон з туристичною або оздоровчою метою, шенгенські візи для багаторазового в'їзду.

82_main

Згідно з повідомленням прес-служби, рішення про видачу віз прийнято на підтримку індивідуального і організованого туризму і курортної справи, розширення можливостей для особистих контактів між громадянами обох країн відповідно до пріоритетів "Східного партнерства" Європейського Союзу і як вираз підтримки євроінтеграційних прагнень України.

"Шенгенська багаторазова віза з метою туризму і лікування може бути видана за умови, якщо заявник доведе або обґрунтує намір часто і регулярно подорожувати, або у випадках, коли заявник доведе свою бездоганність і надійність, зокрема, тим, що попередні шенгенські візи він використовував згідно з правилами" , - сказано в повідомленні.

При цьому заявник на багаторазову візу при подачі заяви повинен довести, що раніше йому було видано мінімум 2 одноразові шенгенські (мають бути надані копії цих віз), які він використовував за призначенням.

Термін даної візи становитиме 1 рік, наступної - 2 роки.

Нагадаємо, Генеральне консульство Чехії у Львові почало з 1 травня видавати короткострокові шенгенські візи для поїздки до Франції громадянам України, які проживають у Львівській, Тернопільській та Івано-Франківській областях.

Сегодня?

Log in